مشاوره خرید خودرو
شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت

بازار خودرو بعد از چندین ماه سردرگمی و بلاتکلیفی، کم کم  در حال برگشت به ثبات بود، ولی مجددا به کما رفت. اخیرا دیوان عدالت اداری در جریان رسیدگی به شکایت یک شخص حقیقی که خواستار لغو مصوبه دولت درباره افزایش تعرفه واردات خودرو شده بود، اجرای مصوبه دولت رامتوقف کرد...

مصرف‌کنندگان خودروی ایرانی در عمل پول سیاست‌گذاری‌های غلطی را می‌پردازند که سال‌هاست بر صنعت خودروسازی سایه انداخته است. بهره‌وری پایین به‌دلیل تصمیمات اشتباه مدیرانی که پرداخت حقوق بالای آن‌ها هم به دوش مصرف‌کننده خودروی ایرانی است.

سايت ثبت سفارش خودرو پس از چند ماه، روز يك‌شنبه باز شد اما با اين وجود برخي خودروها هنوز در افزايش قيمت‌ از هم پيشي مي‌‌گيرند. از جمله اين خودروها كه روز گذشته 42 ميليون تومان افزايش قيمت داشت، سانتافه، خودروي مونتاژي كرمان موتور است.

در دهه های اخیر سه کشور ترکیه، ایران و کُره جنوبی، به عنوان کشورهای در حال توسعه شناخته می شدند و در این چند دهه تلاش کردند توسعه یافته شوند. حاصل کار این است که هم اکنون و پس از چند دهه، کشور کره جنوبی در شمار کشورهای توسعه یافته قرار گرفته و کشور ترکیه، جزو کشورهای نوظهور و تازه صنعتی شده است.

اخبار خودرو | درباره ما | آخرین نظرات | تبلیغات | تماس با ما